UITSLAGEN SHOWS
Resultaten - Résultats Clubshow BCCB 7-8-2016 Bonheiden
       
Keurmeester - Juge: Mrs Angela Pedder   -     
45 Bearded Collies    
       
Reuen – Mâles    
       
Minor Puppyklas – Classe Minor Puppy     
1 VB  Merry Scotch Bears Paint It Black Picasso    
2 VB  Merry Scotch Bears Prime Time for Daft Punk    
       
Puppyklas – Classe Puppy     
1 VB O'Rhythm 'n Blues From The Furry Tales    
       
Jeugdklas – Classe des Jeunes     
1 U Clan of Stork's Outlander   + BEST JUNIOR IN SHOW
2 U Linkin Park des Bergers des 1001 Nuit    
3 ZG Ocean Waves from the Furry-Tales    
     
Intermediaire Klas – Classe Intermédiaire     
1 U Firstprizebears Orlando Bloom   + RCAC
2 U Bono's Watchful Eye Borac    
3 U Ragellie Wake Up Call    
4 U Merry Scotch Bears Oscar Wilde    
ZG VitoCalucci Loving Secrets    
     
Open Klas – Classe Ouverte     
1 U Sunday Mornings Never Walk Alone    
2 U Farmarens Qing of Sweden    
3 U Bono's Watchful Eye Blixem    
4 U Glenspey Midnight Cowboy    
U Hot Spicey des Bergers des 1001 Nuit    
       
Fokkersklas – Classe des Eleveurs     
1 U Lord Kingston des Bergers des 1001 Nuit    
       
Kampioensklas – Classe des Champions     
1 U Beardie Connections Kenji   + CAC + BEST MALE + BEST IN SHOW
2 U Beardmarked's Sight for Sore Eyes    
3 U Bono's Watchful Eye Al Capone    
4 U Juste un Rêve des Bergers des 1001 Nuits    
       
Veteranenklas – Classe des Vétérans     
1 U Ch. Diago Kiaora   + BEST VETERAN IN SHOW
       
Teven - Femelles    
       
Minor Puppyklas – Classe Minor Puppy     
1 VB Sunday Mornings Painted Sky   + BEST MINOR PUPPY IN SHOW
       
Puppyklas – Classe Puppy     
1 VB Makeup des Bergers des 1001 Nuit   + BEST PUPPY IN SHOW
2 VB Oops Uptown Funk from the Furry-Tales    
3 VB Beastly's A Red Red Rose    
       
Jeugdklas – Classe des Jeunes     
1 U La Belle de Cadix des Bergers des 1001 Nuit    
2 U Seagull Sunset Rain    
3 U Herons Place Wishing on a Star    
4 U Ocean Sunset from the Furry-Tales    
       
Intermediaire Klas – Classe Intermédiaire     
1 U Bono's Watchful Eye Bliss    
ABS Merry Scotch Bears Ophelia        
       
Open Klas – Classe Ouverte    
1 U No-Nonsense's Labaronesa   + RCAC
2 U Ramsgrove Treasure    
3 U Quassea Brae Notice My Beauty    
4 U Alistair's How Swede It Is    
U Herons Place This is It    
U Sunday Mornings Lisamarie    
       
Fokkersklas – Classe des Eleveurs     
1 U Clan of Stork's Oopsy Daisy    
2 U Quassea Brae Name to Remember      
3 U Original of the Species Harmony    
       
Kampioensklas – Classe des Champions     
1 U Bono's Watchful Eye Azuri   + CAC + BEST FEMALE + RESERVE BEST IN SHOW
2 U Fara Fawcet des Bergers des 1001 Nuit    
3 U Quassea Brae JustforUs    
       
Veteranenklas - Classe des Vétérans                    
1 U Ch. Sunpoint Pettycoat    
       
Koppels - Couples     
1e  Bono's Watchful Eye Bliss  & Diago Kiaora    
2e Clan of Stork's Outlander  & Clan of Stork's Oopsy Daisy    
       
Groepen - Groupes    
1e "Clan of Stork's"    
     
Met dank aan Ann De Maesschalck